Точне землеробство для лідерів
аграрного ринку

Аналізуємо основні параметри кожної комплексної проби на кожній з ділянок:

Аналіз грунту – одна з основних вимог точного землеробства, яка допоможе Вам ефективно використовувати неоднорідні
властивості полів, допоможе визначити структуру, тип грунту та елементи, які знаходяться в критичних межах,
збереже до 30% Ваших витрат та підвищить урожайність в цілому.

Органічна речовина

Рухомий фосфор

Обмінний калій

РН грунту обмінний

РН грунту гідролітичний

Ємність катіонного обміну

Магній, Бор

Кальцій, Водень

Записатися на безкоштовну консультацію

Інші послуги

Дрони та сенсори від SENTERA

Компанія Sentera є провідним розробником технологій для точного землеробства. Спеціалізуються на сенсорах та програмному забезпеченні. FieldAgent – це платформа (iOS, PC, Web)  Яка дозволяє фермеру отримувати інформацію з дрону в режимі “real-time”. Та отримувати повноцінні карти для розробки файлів рекомендації. Зроблено в США

Відбір проб грунту

Правильний алгоритм відбору грунту та вибір надійної лабораторії є запорукою у достовірності даних  для розробки файлів рекомендацій. Відбір проб ґрунту відбувається за допомогою пробовідбірника та GPS-приймача, який забезпечує точне визначення місця відбору зразків на полі. Відібрані проби передаються в акредитовану лабораторію MidWest (США)  для здійснення агрохімічного аналізу ґрунтів кваліфікованими аналітиками на сучасних автоматизованих приладах, що … Continue reading Відбір проб грунту

Створення карт завдань

В чому унікальність нашого програмного забзпечення? Precision Agritech пропонує Вам налаштований підхід для створення карт завдань з диференційованою нормою добрив та насіння. Наше програмне забезпечення дозволить Вам швидко генерувати карту завдання для кожного поля.

Аналіз грунту

Аналізуємо основні параметри кожної комплексної проби на кожній з ділянок: Аналіз грунту – одна з основних вимог точного землеробства, яка допоможе Вам ефективно використовувати неоднорідні властивості полів, допоможе визначити структуру, тип грунту та елементи, які знаходяться в критичних межах, збереже до 30% Ваших витрат та підвищить урожайність в цілому.

Картографування врожайності

Історична географічно позиціонована урожайність поля є необхідною інформаційною платформою для складання карт завдань. Картографування урожайності демонструє продуктивність культури в розрізі поля. З одного боку, ця інформація може бути використана для визначення просторових відмінностей на полі, які лімітують врожайність культури. З іншого – історія полів необхідна для встановлення планового урожаю для кожної ділянки, що дозволить змінювати витрати відповідно до їх потенційної продуктивності.