Точне землеробство для лідерів
аграрного ринку

  • Об’єктивність і точність результатів агрохімічного обстеження ґрунтів суттєво залежить від правильного визначення місць для відбору проб. Застарілі методи відбору зразків ґрунту за методом конверта, змійки чи за рендомізованим (випадковим) методом не відображають детальні відмінності на Вашому полі. Відбір проб ґрунту методом накладанням сітки на ділянках великою площею не дає об’єктивного результату, адже на ділянці може бути декілька ґрунтових відмін.
  • За технологією нашої компанії відбір зразків ґрунту проводиться шляхом встановлення 30 точкових проб на площі 1-3 гектари, які пізніше формують одну комплексну пробу.
  • Кожна точка відбору зразка фіксується в системі географічних координат, що забезпечує можливість повторних обстежень за цими ж точками і проведення реального моніторингу динаміки родючості ґрунтів.
  • Відбір проб ґрунту відбувається за допомогою GPS-приймача, який забезпечує точне визначення місця відбору зразків на полі. Відібрані проби передаються в акредитовану лабораторію для здійснення агрохімічного аналізу ґрунтів кваліфікованими аналітиками на сучасних приладах, що гарантує оперативне отримання об’єктивних результатів.

Sign up for a free consultation

Other services

Відбір проб грунту

Об’єктивність і точність результатів агрохімічного обстеження ґрунтів суттєво залежить від правильного визначення місць для відбору проб. Застарілі методи відбору зразків ґрунту за методом конверта, змійки чи за рендомізованим (випадковим) методом не відображають детальні відмінності на Вашому полі. Відбір проб ґрунту методом накладанням сітки на ділянках великою площею не дає об’єктивного результату, адже на ділянці може … Continue reading Відбір проб грунту

Створення карт завдань

В чому унікальність нашого програмного забзпечення? Precision Agritech пропонує Вам налаштований підхід для створення карт завдань з диференційованою нормою добрив та насіння. Наше програмне забезпечення дозволить Вам швидко генерувати карту завдання для кожного поля.

Аналіз грунту

Аналізуємо основні параметри кожної комплексної проби на кожній з ділянок: Аналіз грунту – одна з основних вимог точного землеробства, яка допоможе Вам ефективно використовувати неоднорідні властивості полів, допоможе визначити структуру, тип грунту та елементи, які знаходяться в критичних межах, збереже до 30% Ваших витрат та підвищить урожайність в цілому.

Картографування врожайності

Історична географічно позиціонована урожайність поля є необхідною інформаційною платформою для складання карт завдань. Картографування урожайності демонструє продуктивність культури в розрізі поля. З одного боку, ця інформація може бути використана для визначення просторових відмінностей на полі, які лімітують врожайність культури. З іншого – історія полів необхідна для встановлення планового урожаю для кожної ділянки, що дозволить змінювати витрати відповідно до їх потенційної продуктивності.