Точне землеробство для лідерів
аграрного ринку

Про доцільність збирання даних Вашого господарства

12.05.2020
image

Стрімкий розвиток технологій в агросфері стрімко збільшує об’єм регулярно отримуваної інформації. Ви маєте сотні гігабайт даних, збережених на ваших компьютерах, хмарних сховищах, онлайн серверах. Як правило, вони містять в собі не тільки красиві карти, а також багато інформації, яку можна використати з користю. Збирання та аналіз агро даних може здаватися вам незрозумілим та нудним, але за умов систематичної і усвідомленої роботи з ними в цьому немає нічого страшного. Просто перш ніж почати їх збирати, потрібно зрозуміти та виділити найважливіші з них для роду Вашої діяльності. І з допомогою команди Precision Agritech  ви зможете створювати власті бази даних і використовувати їх для побудови власної аналітики для збільшення врожайності та прибутковості Вашого господарства.

Кому як не вам знати краще, що сільське господарство включає в себе десятки годин планування який гібрид купити, яку норму добрива внести, скільки насіння сіяти та багато іншого. І при цьому всьому ви знаходитесь під постійним тиском непередбачуваних погодних та ринкових ризиків. Ми вважаємо, що Ви будете відчувати себе набагато впевненіше,  якщо ваш план на наступний рік буде обґрунтовано за допомогою Вашого ж досвіду у попередні роки, який ми разом з Вами проаналізуємо. Ми знайдемо і пропонуємо оптимальне рішення  для кожного з технологічних моментів, щодо якого Ви маєте сумніви, в тому числі таких як вибір насіння, нормами сівби, добрив та пестицидів  для кожної зони поля.

Протягом року ви скрупульозно виконуєте всю заплановану роботу, і, як правило, збираєте цінні дані, які можуть бути використані з користю в наступні роки. Десятки видів Ваших даних можуть бути використані та проаналізовані.

Проблема в тому, що багато фермерів нехтують аналітичними підходами до перевірки ефективності продукта, обробітку, гібриду чи сорту. Так про який же тип даних ми говоримо? 

Багато видів базового аналізу є у відкритому доступі: карти видозміни грунту, NDVI. Це класний початок, але ми пішли далі. Карти врожайності за декілька років  – ефективний крок для визначення строкатості родючості поля. А також маршрути руху робочих агрегатів, результати аналізу грунту (з сіткою 1-2 га) – все це важливо!

 

Основні групи даних, які необхідні для аналітичного підходу до прийняття рішень це:

– Карти врожайності полів, які показують Вам строкатість родючості кожного поля; 

– Фактичні файли виконання робіт з Ваших агрегатів (сівалок, розкидачів добрив, обприскувачів), де відображені швидкість їх руху та норми внесення продукту та інше;

– Результати аналізу грунту за координатною прив’язкою;  

– Затрати матеріальних і фінансових ресурсів на одиницю площі.

 

Немає різниці, де збережені ваші дані – ми допоможемо вам їх локалізувати, трансформувати в зрозумілий формат, зрозуміти та отримати прибуток на їх основі. Працюючи з нами, Ви маєте велику кількість звітів, візуалізацій, які дозволяють глянути глибше на результати своєї ефективності. Також Ви маєте нашу постійну підтримку та відповідальність за результат співпраці.

Після того, як всі дані завантажені в наше програмне забезпечення – вони відразу стають придатними для  аналізу, створення звітів і рекомендацій, а ми допоможемо Вам прийняти правильні рішення на основі цього.

Ви маєте поєднувати аналітику Вашого виробництва  з економічним плануванням, географічною прив’язкою і диференціацією прийняття технологічних рішень і їх впровадження. Нашою метою є бути на кожному гектарі Ваших полів в максимальному плюсі, а не компенсувати відсутність прибутку на малородючих частинах поля прибутком з частини поля, яке є більш родючим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *