Точне землеробство для лідерів
аграрного ринку

Про нас

Маємо 18-річний досвід успішного впровадження систем точного землеробства в найбільш родючих регіонах США та Канади і вже презентуємо його в Україні. Наша ключова стратегія – зробити агрономію локальною, прив’язаною до Ваших грунтових відмін, строкатості, родючості, та кислотності грунту.

 

Наше унікальне програмне забезпечення допоможе Вам не тільки збирати та аналізувати агрономічні дані, а й керувати врожайністю. Наше унікальне програмне забезпечення допоможе Вам не тільки збирати та аналізувати агрономічні дані, а й керувати врожайністю

 

Ми перші в Україні, хто на практиці поєднує традиційне землеробство з модерновими цифровими та інформаційними рішеннями в рослинництві Ми перші в Україні, хто на практиці поєднує традиційне землеробство з модерновими цифровими та інформаційними рішеннями в рослинництві Ми перші в Україні, хто на практиці поєднує традиційне землеробство з модерновими цифровими та інформаційними рішеннями в рослинництві.

 

Якщо Ви сучасній господар, погляд якого спрямовано не лише в сьогодення, а й в майбутнє, якщо Ви мрієте залишити достойний спадок дітям, вартість якого тільки збільшиться з часом, то Ви маєте стати поряд з технологіями завтрашнього дня!